Монако отново показа отлична форма

Отборът на Монако продължава да демонстрира отлична форма през новия сезон. Монегаските разбиха с 3:0 Рен в мач от петия кръг на Лига 1. Радамел Фалкао и на два пъти Тома Льомар оформиха крайния резултат.

Колумбийският нападател, който се опитва да възроди кариерата си в Княжеството, откри резултата в 42-ата минута. Тогава Фалкао засече едно центриране на Адама Траоре. През втората част и двата тима имаха по няколко положения за гол, но в последните минути на срещата домакините успяха да подпечатат успеха. При една грешка в средата на терена на Рен Бернардо Силва намери Гуидо Карийо, който от своя страна подаде на Льомар на чиста позиция, за да удвои. В последните секунди на мача отново младокът бе точен за 3:0 с хубав далчен удар.

По този начин Монако остава лидер в класирането с актив от 13 точки от първите пет мача на тима. Рен пък е седми със седем.