Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Падението на Уест Хам продължава (видео)

Слабото представяне на Уест Хам продължи и в този кръг. "Чуковете" загубиха с 2:4 гостуването си на Уест Бромич и са опасно близо до зоната на изпадащите. Отборът на Славен Билич допусна четвърта загуба от началото на сезона.

В първия мач с новия си китайски собственик УБА поведе с 4:0 след час игра преди гостите да стигнат до далеч по-почетния резултат. Насер Шадли бе над всички, след като отбеляза две попадения и асистира за другите два гола, дело на Рондон и Маклийн. Антонио и Лансини от дузпа върнаха някои надежди на Уест Хам, но това бе всичко, до което гостите стигнаха.

"Чуковете" допускат четири гола за втора поредна седмица и защитата им като цяло изглежда изключително нестабилна. Най-уязвими те изглеждат в лявата зона на отбраната, където действа Артър Масуаку, който направи дузпата за първия гол. Той игра с ръка в наказателното поле, въпреки че в близост до него нямаше футболист на съперника. Шадли бе точен от бялата точка, а след това подаде на Рондон за втория гол, който падна след лошо изчистване. Малко преди почивката Маклийн направи 3:0, след като отклони удар на белгиеца.

Мениджърът на гостите Славан Билич гледаше ужасено от пейката. Неговият отбор имаше предимство в притежанието на топката, но отправи едва един удар в очертанията на вратата през първото полувреме, а Симоне Дзадза бе изолиран в предни позиции. Смените, които той направи на почивката, дадоха импулс на отбора. Кайери и Фегули освежиха атаката, но в опита да се върне в мача Уест Хам отново се пропука отзад. Пробив на Рондон завърши с подаване към Шадли и резултатът стана 4:0.

"Чуковете" вкараха два гола за четири минути. Микаил Антонио отбеляза петия си шампионатен гол за сезона, а Лансини бе точен от дузпа. Гостите обаче в нито един момент не стигнаха до реална възможност да стигнат до точка. В края на срещата един от героите на Уелс Хал Робсън-Кану дебютира за Уест Бромич. Той се появи в игра в 87-ата минута, когато замени Рондон.