Живко Миланов и Апоел обърнаха Астана на Мъри (видео)

Живко Миланов игра цял мач при успеха на неговия Апоел (Никозия) с 2:1 в домакинството на водения от Станимир Стоилов Астана в среща от група B на Лига Европа. Гостите от Казахстан водеха на почивката след попадение на Максимович. В последните 15 минути обаче кипърският тим успя да обърне изцяло двубоя и да стигне до успеха след голове на Винисиус и Де Камарго.

Така Апоел взе частичен реванш за миналата година, когато двата тима се срещнаха в плейофите за влизане в Шампионската лига и тимът на Мъри Стоилов спечели с общ резултат 2:1.

В другата среща от тази група Олимпиакос взе ценни три точки при гостуването си на швейцарския Йънг Бойс след победа с 1:0. Единственото попадение в срещата бе дело на Естебан Камбиасо в 42-ата минута.

АПОЕЛ - АСТАНА 2:1

ЙЪНГ БОЙС - ОЛИМПИАКОС 0:1