"Моряците" загубиха в последната минута от катарци

Отборът на Черно море загуби от катарския тим Ал Маркия в контрола, която се игра в курорта "Албена", където азиатският тим е на подготовка. Футболистите на Георги Иванов паднаха с 2:3, като гостите вкараха победното попадение в последната минута на мача.
"Моряците" откриха резултата в 16-та минута, когато се разписа Георги Андонов, който изпълни перфектно пряк свободен удар за 1:0. След колективна грешка на защитата на "моряците" катарският тим изравни в 38-та минута.

В 48-та минута отборът на Ал Маркия постигна пълен обрат и поведе в резултата. В 58-та минута "моряците" успяха да изравнят с гол от дузпа, отсъдена за игра с ръка на играч на гостите, а точен за Черно море бе отново Георги Андонов.
В последната минута на срещата обаче катарският тим вкара нов гол и спечели двубоя, съобщава официалният сайт българския клуб.