УБА и Боро изиграха най-скучния мач от началото на сезона, голът остана мираж

Уест Бромич и Мидълзбро изиграха най-посредствения мач от началото на сезона в Премиър лийг и закономерно не успяха да си отбележат гол на "Дъ Хоутърнс".

Сам Фийлд, Брендън Галоуей, който дебютира за "дроздовете", и Джейм Маклийн, започнаха за домакините. Олсон, Гарднър и Саидо Берахино останаха на скамейката за началото.

Една промяна имаше в състава на Боро - Даниел Аяла стартира вместо контузения Джордж  Феенд.

Двата отбора изиграха доста слабо първо полувреме. Гостите владееха повече топката, но Уест Бром изглеждаше малко по-остро в атака. Едва в края на частта дойде и най-интересната ситуация, при която малко не достигна на Рондон да засече центриране на Галоуей. Имаше и леки претенции, че нападателят е бил задържан за фланелката, но сигнал не последва.

В 63-ата минута Крейг Доусън засече с глава след центриране от корнер, но топката премина встрани. Десет минути след това гостите отправиха първия си точен удар в мача. Той не създаде никакви проблеми на Фостър.

До края двата отбора продължиха тактиката да не допуснат гол логично този двубой завърши 0:0. Мидълзбро остава без загуба от началото на сезона.