Гари Родригес бележи, ПАОК в групите (видео)

Бившият нападател на Левски Гари Родригес и неговият ПАОК ще играят и тази година в групите на Лига Европа. Крилото бе точен за победата с 2:0 над Динамо (Тбилиси) в един протоколен плейоф-реванш. Гърците си бяха решили нещата още в първата среща, когато надвиха с 3:0. Така в Солун се очакваше протоколен мач, който бе предрешен окончателно още в 5-ата минута, когато Родригес даде аванс на "черно-белите". Бързакът от Капо Верде вкара много красив гол след подаване с Перейра.

В края на първата част Цавелас вкара своя първи гол за тима в Европа. Той се разписа след корнер, а преди това Кампос пропусна дузпа за домакините. Така с общ резултат 5:0 бившите съотборници на Димитър Бербатов отново са в групите на ЛЕ.