Колев: Съдията предреши мача

Наставникът на Локомотив (София) Ангел Колев, който днес има рожден ден, бе доста разочарован от съдийските отсъждания при загубата с 0:2 от Спартак (Плевен) в третия кръг на Втора лига.

"Не съм искал подарък. Не ми се и говори, не за това че загубихме, а заради неадекватното съдийство през първото полувреме, когато съдията предреши мача. Първо нямаше дузпа, а и втори жълт картон в никакъв случай. Головете дойдоха и заради умората, която натежа в края. В Хисаря същите неадекватни дузпи и решения.

Можехме и да поведем и мачът да завърши съвсем различно. Вече трябва хората, от които зависи всичко, да вземат някакви мерки. Мачове ще се печелят и губят. Това не е фатално. Фаталното е, че в рамките на три мача имаше такива съдийски отсъждания, че не мога да повярвам на очите си. Изгонването на Александър Горанов бе ключово. 60 минути с 10 човека е доста трудно. Ние не сме Реал Мадрид или Манчестър Сити да издържаме на ниво, както почваме мача. Не се оправдавам. Болно ми е за момчетата, които дадоха всичко от себе си

Разбира се, че имаме много слабости, което е нормално, тъй като сме тим на месец, но съм доволен, че се представяме достойно. Момчетата все още не се познават добре, но се надявам да продължават да играят все по-добре. Имаме проблеми с контузени състезатели и това ни притеснява. Лидерът Септември не ме плаши, като ще се опитам да обясня на момчетата, че трябва да се играе смело. Очаквам и повече публика да ни подкрепи. Днес отново ни следваха, въпреки че не бяха много”, коментира Колев.