Бразилия нанесе пета загуба на Черна гора в женския хандбален турнир

Бразилия победи Черна гора 29:23 (12:10) Черна гора в последната си среща в група А на женския хандбален турнир и вероятно ще остане лидер до края. Черногорките, които са Европейски шампионки от 2012-а година, останаха на последно място в групата с 5 поражения в 5 мача, което в малката балканска държавица се прие наистина трагично.

Мачът тръгна идеално за домакините, които поведоха с 3:0, а след това завършиха първата част с 12:10. В началото на втората домакините на Олимпиадата увеличиха аванса си до 15:10. Биляна Павичевич, която стана голмайстор на черногорския тим, опита да завършва сама атаките, но след няколко пропуска в атаката в 35-ата минута разликата остана непроменена 16:11. Тук вратарката Марина Райчич показа класа и спаси своите от още по-голямо поражение, за да завърши срещата 29:23. По 6 гола вкараха в мача Биляна Павичевич за Черна гора и Ана Паула Родригеш.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!