ЦСКА 1948 стартира с трудна победа (видео+галерия)

ЦСКА 1948 стартира предсезонните си контроли с 2:0 срещу Спортист (Драговищица) в проверка, която се проведе на стадиона в "Обеля". Резултатът откри Борислав Трендафилов в 35-ата минута, а осем минути преди края Пол Теодулу оформи крайния резултат.

Съставът на черевните бе съставен изцяло от млади момчета, по-голямата част от които са на 18, 19 и 20 години. Много от играчите са на проби и не е ясно дали ще бъдат одобрени от наставника Адалберт Зафиров.

ЦСКА 1948 - Спортист (Драговищица)

В първия четвърт час футболистите на ЦСКА 1948 имаха преимущество и отправиха няколко удара по посока на противниковата врата, но два от тях излязоха в аут, а един бе спасен от стража на Спортист (Драговищица).

Така се стигна до 35-ата минута, в която футболист на ЦСКА 1948 центрира в наказателното поле на гостите, където Борислав Трендафилов изпревари стража на Спортист и с глава вкара първия гол за своя отбор.

Именно при резултат 1:0 в полза на ЦСКА 1948 приключи първата част.

След почивката играта отново бе сравнително равностойна и без кой знае какви положения пред двете врати. Все пак физически по-подготвеният тим, този на Зафиров, реализира и второ попадение чрез Пол Теодулу в 82-ата минута, с което подпечата първата лятна победа на червените.

ЦСКА 1948 - СПОРТИСТ (ДРАГОВИЩИЦА) 2:0