Уест Хам заличи срама от Словения (видео)

Елитният английски Уест Хам удари с 3:0 словенския Домжале в реванша от третия предварителен кръг на Лига Европа и заличи резила от първата среща, когато загуби като гост с 1:2.

Шейку Кояте изведе "чуковете" напред в резултата още в 8-ата минута, след като получи в малкото наказателно поле на противника и с гръб чукна топката с пета във вратата за 1:0.

Кояте удвои в 25-ата минута, след като беше изведен с глава от Анди Керъл очи в очи срещу вратаря. Крайното 3:0 оформи Фегулив 81-ата. Така Уест Хам ще играе в плейофите за влизане в групите и опроверга мнението, че не се напряга нарочно в Лига Европа, за да съхрани сили за вътрешното първенство.