Ултраси на Звезда хвърлят бомбички пред хотела на Лудогорец (видео)

Феновете на Цървена звезда се опитаха да стреснат играчите на Лудогорец преди домакинството тази вечер в срещата-реванш от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Група от тях е хвърляла бомбички пред хотела на "орлите" в Белград тази нощ, за да се опитат да нарушат спокойствието на родните първенци.
Първите взривове били към 1:30 след полунощ, като продължили две минути. 30 минути по-късно имало нова атака, а тази сутрин в четири е била третата и последна.

Както е известно, в Разград двубоят завърши 2:2, като играчите на Георги Дерменджиев имат нужда от победа или равенство 3:3, за да продължат да мечтаят за груповата фаза на ШЛ.

Сърбите пък вярват, че след дълги години отново имат шанс да играят плейоф за влизане в груповата фаза и се надяват публиката им да бъде основен коз срещу българският шампион, който преди двата сблъсъка бе фаворит.