Вихрен разгроми Борислав (Първомай)

Вихрен победи с 5:2 Борислав Първомай в контролна среща, играна на градския стадион в Сандански. Това беше петата контролна среща за отбора на домакините и трета победа от началото на лятната подготовка. През първата част на мача двата отбора си отбелязаха по едно попадение. В 26-та минута Илия Каталски откри за 1:0 за Вихрен. В 37-ма минута Александър Стойчев се възползва от грешка на защитата на домакините и изравни за 1:1.

След почивката футболистите на Вихрен тотално надиграха гостите от град Първомай. В 70-ата минута Васил Захариев покачи на 2:1. В 73-та Смилен Златанов пък направи резултата 3:1. В 80-ата минута Петър Дънгов покачи на 4:1. Четвърт час преди края Делян Бакалов намали на 4:2. В 90-ата минута Васил Захариев направи победата убедителна за 5:2. В 68-ата минута главният съдия Марио Хаджиев показа червени картони на Венцислав Стоянов от Вихрен за грубо влизане отзад и на Георги Петров от Борислав за обидни изрази срещу нарушителя.