Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Трима българи титуляри на старта на румънското първенство

Апостол Попов и Христо Златински записаха пълни 90 минути за Университатя (Крайова) при загубата с 1:2 като гост на Пандури на старта на новия сезон на румънското първенство.

Университатя бе на път да измъкне точка след изравнителен гол от дузпа на Богдан Ватаджело минута преди края, но в добавеното време Йоан Ора вкара победния гол за Пандури.

В другия мач от първия кръг снощи Виторул (Констанца) победи с 1:0 като гост Волунтари. За Волунтари цял мач игра българският защитник Венелин Филипов.