Банско загуби от Академия "Пандев"

Отборът на Банско претърпя загуба от мъжката формация на Академия Пандев с 2:4 в контрола, играна на стадион "Свети Петър" в едноименния курортен град. Македонците вече четвърти ден са на лагер в Банско и записаха втора поредна победа. В неделя те се наложиха над сънародниците си от Победа (Прилеп) с 2:0 на терените на хотел "Пири".

В днешния двубой отборът на Банско направи много грешки в защита и това даде своето отражение. Головете за българския тим вкараха Георги Фикийн и Ангел Димитров, който е на проби. Той е юноша на Локомотив (София) и ще бъде изпробван и в петъчната контрола с друг отбор - Пелистер.

Дебют направи и бившият футболист на ЦСКА и Черно море Йордан Юруков, който игра 15 минути в срещата. Автогол пък си отбеляза Мурад Ибрахим. Любопитното е, че вече в десет контролни срещи отборът на Банско или побеждава, или губи, но няма равен мач.