Верея губи от израелци пред погледа на Наско Сираков и Кокала (видео + галерия)

Абсолютният дебютант в елита на България Верея отстъпи с 0:1 от Апоел (Йерусалим) в контрола, играна на "Царско село" в София. Тимът на Александър Томаш имаше едва едно добро голово положение - в средата на първото полувреме, когато Александър Пасченко затрудни стража на израелците. Единственото попадение в мача падна в 75-ата минута, когато централният защитник Юсеф Битон с глава прати топката в мрежата след центриране от корнер.

Верея(СтЗ) - Апоел(Йерусалим) Двубоят бе изключително равностоен, като голови положения липсваха и пред двете врати. Легендата на Левски Наско Сираков, Емил Велев-Кокала, Георги Гинчев и Георги Донков наблюдаваха срещата.

ВЕРЕЯ - Апоел (Йерусалим) 0:1
0:1 Юсеф Битон (75)

ВЕРЕЯ: 1. Кристофър Мафумби, 2. Здравко Илиев, 22. Георги Ангелов, 5. Илия Мунин, 13. Мирослав Енчев, 3. Светослав Диков, 8. Александър Пасченко, 9. Методи Костов, 6. Амаду Сукуна, 10. Елиаш да Силва, 7. Иван Винков

Резерви: 12. Пламен Колев, 18. Владимир Зафиров, 15. Костадин Слаев, Педро Еуженио, 20. Петър Златинов, 21. Александър Якимов, 23. Адама Гуйдала, 19. Васил Калоянов