Национална лига футзал: Левски - Черно море

Миньор (Перник) победи юношите на Славия в мач с осем гола

Отборът на Миньор (Перник) и юношите на Славия си вкараха осем гола в контрола, играна в столичния квартал "Овча купел". Проверката бе първа за перничани, които се наложиха с 5:3. Гостите заложиха на два различни състава в двете полувремена, като в редиците им имаше доста футболисти, дошли на проби.

До почивката резултатът бе равен с голове на Николай Стоянов за Миньор и Христо Тодоров за "белите". През втората част Христо Петров изведе "жълто-черните" напред, но два гола на Йордан Попов с глава след корнери доведоха мача до 3:2. "Чуковете" стигнаха до успеха след три последователни гола само за пет минути. Томислав Павлов направи 3:3 от фаул, а след това Петров и Томов оформиха крайния резултат.