Шотландец наказа ирландския първенец

Дъндолк не можа да победи гостуващия Хафнарфьордур и мачът помежду им от втория квалификационен кръг на Шампионската лига завърши 1:1. Феновете на "Ориел Парк" очакваха победа на ирландския тим, но останаха разочаровани. Съставът на Стивън Кени доминираше в големи периоди от двубоя и поведе в 66-ата минута с попадение на Дейвид МакМилън, но шотландският нападател Стивън Ленън донесе ценното равенство на гостите от Исландия в 76-ата минута.

Любопитното е, че Ленън за кратко игра за Дъндолк през 2010 година.

Съдия на двубоя беше българинът Никола Попов.

ДЪНДОЛК - ХАФНАРФЬОРДУР 1:1 (0:0)
1:0 МакМилън (67)
1:1 Ленън (76)