100 години ски спорт в България

Монтана завърши наравно с грузинци

Монтана и грузинският първодивизионен Собуртало завършиха наравно 1:1 в контролна среща играна в Банско, където двата отбора са на лагер. Заради горещините двубоят започна половин час по-късно. Рукхадзе изведе грузинския тим напред в резултата в 17-та мин. До края на полувремето монтанци превъзхождаха, а Даниел Генов и Петър Атанасов изпуснаха от изгодни положения.

Три минути преди почивката Атанасов изравни с удар от границата на пеналта. Второто полувреме бе по-слабо от първото с малко положения пред двете врати. При едно от тях вратарят Христо Иванов спаси, а Раиф Мурадов изтърва да се разпише от близо.

Монтана: Василев, Шоко, Михов, Мурадов, Трифонов, Коруджиев, Генов, Маркиньос, Фернандо да Силва, Георгиев, Атанасов (Хр.Иванов, Пидев, Полюткин, Жосиас Басо, М. Иванов, И. Иванов, Илиев, Веселинов).