Бранеков се завърна на терена при равенство на Славия

Отборът на Пирин и Славия не излъчиха победител в контролна среща. Двата тима завършиха при резултат 1:1.

През първата част Славия създаде по-чистите голови положения, въпреки че на терена бяха предимно футболисти, които по-рядко влизат в игра.

Славия поведе в 15-та минута, когато след перфектно центриране на Емил Стоев, Георг Илиев засече топката с глава и я изпрати във вратата на Красимир Костов.

През първото полувреме за Пирин играха шестима чужденци, които карат проби в отбора. През втората част влязоха повече от титулярите.

Пирин изравни резултата в 51-та минута, когато Владислав Златинов отбеляза след асистенция на Станислав Костов.

Александър Бранеков направи дългоочакваното си завръщане в игра, след като се появи на терена в 70-та минута. Това му е неофициален дебют за Славия.

Четири минути преди края на мача Костов изработи дузпа за Пирин, която изпълни, но Старгиакис спаси удара му.

Пирин: Красимир Костов – Башлиев, Алешандре Ханс, Румен Сандев, Костерна – Тимов, Стилиян Николов, Траянов, Назимов – Бен Муса, Бужор /Аргилашки, Попев, Благоев, Златинов, Станислав Костов, Бенгюзов, Чапов, Карапетров, Божинов, Ничев/

Славия: Георги Петков – Илиан Марчев, Петко Христов, Андреа Христов, Алесандре Джурджу – Мартин Станкев, Янис Карабельов, Владислав Семерджиев, Георг Илиев – Емил Стоев, Ивайло Димитров /Старгиакис, Буров, Златков, Бранеков/