Ботев (Враца) победи в контрола Банско

Ботев (Враца) победи Банско с 3:1 в контролен мач на стадиона в комплекс Пири. И трите попадения бяха дело на бившият футболист на Банско Павел Петков, сега състезател на тима от Враца. Първото попадение Павел Петков реализира в 20-та минута след самостоятелна акция от средата на терена , накрая очи в очи простреля вратаря на Банско за 1:0.

В 65-та минута отново той бе точен от бялата точка за 2:1. В 73-та минута Калоян Цветков изведе в наказателното поле на домакините Павел Петков и той опъна мрежата зад стража на Банско за 3:1, отбелязвайки хеттрик в контролната среща. Единственото попадение за домакините от Банско бе реализирано в 55-та минута от Любомир Голчев.

В петък от 18 часа във Враца Ботев приема елитния Локомотив (ГО). Идната седмици предстоят още две проветки срещу Кариана и Локомотив (София).

Ботев: И.Иванов, Гочев, Сандов, Димов, Пенев, Михайлов, Цветков, Цонев, Чаворски, П. Петков, В. Иванов (Яначков, Л.Ииев, И.Илиев, Л. Младенов, Пейчев, Куанг, Д. Петков, Цветанов и Гавазов)