Славия и Пирин си вкараха по гол в Разлог

Отборите на Пирин (Благоевград) и Славия завършиха 1:1 в контрола, играна на градския стадион в Разлог днес преди обяд. В 15-ата минута след центриране на Емил Стоев Георг Илиев откри с глава за Славия. Пет минути по-късно Ивайло Димитров пропусна да вкара втори гол за "белите" от удобна позиция

Старши треньорът Александър Тарханов пусна в игра футболисти, които по-рядко попадат в игра за Славия. След почивката в игра за Пирин влязоха повечето титуляри и в 52-ата минута Златинов изравни след асистенция на Станислав Костов.

Четири минути преди края Костов можеше да донесе победата на Пирин, но пропусна дузпа, спасена от 17-годишния вратар на "белите" Аргиакис. Малко преди това, в 80-ата минута, Георг Илиев от Славия получи червен картон от съдията Мартин Стоименов. С тази контрола приключи подготвителния лагер на Пирин в Банско.