Гледай на живо

Бившето ръководство на борбата с отговор след нападките на Станка Златева и сегашното управление

Фенове на Берое се млатят с босненци

Фенове на Берое се млатят с босненци

Феновете на Берое се биха с привърженици на босненския ФК Борац. Мелето стана малко преди полунощ пред хотела на старозагорци в Баня Лука, където днес излизат в мач реванш от първия предварителен кръг на Лига Европа срещу местния Радник, информира Дарик.

Местната полиция реагира бързо, а част от българските фенове бяха задържани за кратко, след което бяха закарани в най-близкото полицейско управление.

За да бъдат предотвратени нови сблъсъци, хотелът, в който е настанен тимът на Берое, бе отцепен от органите на реда през цялата нощ, а достъпът до него органичен. Треньорският щаб на Берое стана пряк свидетел на инцидента.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички