Монтана разби Ботев (Враца)

Монтана спечели и втората си контролна среща от лятната предсезонна подготовка. На централния терен в спортния комплекс „Пири” в Банско воденият от треньора Стевица Кузмановски тим се наложи с 4:1 над Ботев (Враца). С удар от пеналта Николай Чипев изведе монтанци напред в резултата в 25-та мин. Пет минути преди края на първото полувреме бившият капитан на Монтана Венци Иванов изравни. Петър Атанасов направи 2:1 в 56-та мин. Малко след това точен от фаул бе Атанас Илиев. Отново Илиев оформи крайния резултат в 83-та мин., след като бе изведен от Денис Пидев сам срещу вратаря.