Монтана разби Банско в контрола

Монтана победи с 4:0 Банско в първата си контролна среща от лятната предсезонна подготовка. Монтанци вкараха по два гола във всяко едно от двете полувремена. В 28-та мин. Даниел Генов откри резултата след удар и рекушет в тялото на защитник на домакините. Малко след това Генов асистира на Петър Атанасов, който удвои. След почивката на два пъти с глава се разписа привлеченият от ДЮШ на клуба 19-годишен таран Александър Веселинов. В 67-та мин. той засече центриране от корнер на Цветан Варсанов, а две минути отново след корнер изпълнен от Иван Иванов.

Монтана: Христо Иванов, Гийермс да Соуса-Шоко, Тихомир Трифонов, Денис Пидев, Антон Полюткин, Николай Чипев, Петър Атанасов, Георги Коруджиев, Атанас Илиев, Сергей Георгиев, Даниел Генов (Ивайло Василев, Раиф Мурадов, Баса, Алекс Асенов, Бала, Арсен, Любомир Тодоров, Иван Иванов, Цветан Варсанов, Александър Веселинов)