Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Терим: Разочарован съм, Хърватия е силен тим и може да стигне далеч

Треньорът на Турция Фатих Терим изрази огромното си разочарование от загубата на неговия тим с 1:0 от Хърватия. Терим заяви, че неговият тим е изиграл добро първо полувреме, но през втората част е намалил оборотите, което, заедно с пропуските, е коствало загубата.

"Разочарован съм от загубата. През първото полувреме играхме прилично и имахме доста положения. След почивката намалихме темпото, особено след 60-а минута. Хърватия игра по-добре през второто полувреме. Имахме шанс първи да вкараме гол и тогава мачът щеше да бъде различен. Но хърватите са много силен отбор, който може да стигне далеч на турнира. Ние трябваше да владеем повече топката. През първото полувреме се получи и играта бе равностойна. Не бива лесно да губим топката и после да тичаме след нея. Трябва да пресираме повече съперника. Остават ни още два мача - срещу Испания и Чехия. Ще дадем всичко, за да победим."