Надъхват Гришо безуспешно с Никол в Щутгарт (видео)

Организаторите на турнира на трева в Щутгарт се опитаха по любопитен начин да вдигнат духа на първата ни ракета Григор Димитров по време на една от паузите на мача му с аржентинеца Хуан Мартин Дел Потро от първия кръг.

Гришо загуби с 4:6, 2:6 от участващия с "уайлд кард" аржентинец и приключи участието си. Любезните организатори все пак накараха българина да се усмихне въпреки четвъртата поред загуба в първи кръг.

По време на поредната почивка между геймовете от уредбата прозвуча един от хитовете на групата "Пусикет Долс", чиято водеща вокалистка беше приятелката на Григор Никол Шерцингер. Добронамереният жест накара българина да се усмихне, но това не му помогна срещу Дел Потро. Любопитното е, че настоящият треньор на Григор Франко Давин е бил наставник и на Дел Потро и го извежда до титлата от Ю Ес Оупън през 2009 г.