Георги Костадинов дебютира за Макаби (Хайфа) с разгромна победа

Българският национал Георги Костадинов изигра първия си официален мач за Макаби (Хайфа). Бившият халф на Левски дебютира при убедителната победа с 4:1 над Бней Сахнин в турнира Тото Къп. Гостите от Хайфа нямаха никакви проблеми и с лекота стигнаха до успеха, а домакините завършиха с човек по-малко, след като Осман получи червен картон в 72-ата минута.

Макаби поведе с 2:0 до почивката благодарение на точни изстрели на Кейнан и Елиран (от дузпа). В началото на втората част Бней Сахнин върна един гол, но след като получиха числено предимство гостите решиха всичко в своя полза с попадения на Елиран и Вермут, който реализира втората дузпа за тима от Хайфа.