Левски U17 спечели турнир организиран от Крушарски

Юношите на Левски до 17 години победиха с 4:1 Локомотив (Пловдив) във финалния мач на турнира под егидата на Христо Бонев. На стадион "Искър" в Самоков, "сините" поведоха в 26-та минута след пряк свободен удар, а на почивката водеха с два гола. В началото на второто полувреме паднаха още два гола във вратата на "смърфовете". Пловдивчани върнаха едно попадение в края, но напълно заслужено играчите на Данчо Петков спечелиха турнира. Най-добър играч на турнира и голмайстор в него стана Патрик Галчев от Левски, а съотборникът му Цветелин Ставрев стана най-добър вратар.

Шест отбора взеха участие в надпреварата, като Ванкувър Олимпиакос стана трети. Аполон бе четвърти, а Бродарац изпревари ДИТ за петото място.

След последния съдийски сигнал всички отбори в топ 4 на турнира бяха наградени от Христо Крушарски, Христо Бонев, Чавдар Цветков, Емил Костадинов и кмета на Самоков Владимир Георгиев. Всички отбори получиха купи, топки, осигурени от Българския футболен съюз, и още подаръци.