Мохамед Салах дебютира с гол за Ливърпул

Египетският полузащитник Мохамед Салах дебютира с гол за новия си отбор Ливърпул. Преминалият през юни от Рома на “Анфийлд” футболист се разписа в контролата срещу Уигън, която завърши 1:1. Отборът на Уигън поведе в 21-ата минута чрез Алекс Гилби.

В добавеното време на първото полувреме обаче 25-годишният египтянин изравни, след като беше изведен на удобна позиция от Фирмино. През втората част двата тима не си отбелязаха нови попадения и така резултатът се запази до края.

За Салах бяха броени 42 милиона евро през лятото, като с предвидените в договора бонуси сумата може да нарасне с нови 8.