Септември и Марек си вкараха шест гола

Отборите на Септември Симитли и Марек завършиха 3:3 в атрактивна контрола играна на стадиона в Крупник. Това бе втора проверка за отбора от Симитли за два дни, след като ден по-рано загубиха от Славия с 0:4 в София. За Марек пък проверката бе първа за летния период.

Гостите от Дупница направиха добро първо полувреме. Те поведоха набързо с два гола на Дани Георгиев и Робертин Атанасов. Анатоли Лулейски намали за домакините , но в края на полувремето дошлия на проби мексиканец Гоча вкара отново за дупничани. След почивката дочакините бяха далеч по-активния отбор и с попадения на юношата Божинов и Ибрахим Алимна стигнаха до равенството.

Следващата контрола за Септември е в събота в 10.30 с ЦСКА 1948 , а Марек в същия ден ще играе с отбора на Хебър в Кочериново. От вчера отборът от Пазарджик е на лагер в Благоевград.