Мирослава Паскова: Надявам се на 3 победи от 3 мача в Пуерто Рико (видео)

Женският национален отбор загуби от Германия с 2:3 (22:25, 25:20, 20:25, 25:17, 13:15) в последния си двубой от първата седмица на Световното Гран При. Пред невероятната публика в „Булстрад Арена“ в Русе нашите момичета взеха ранен аванс от 3 точки в решаващия тайбрек при резултат 6:3, но в крайна сметка отстъпиха след 13:15.

Ето и какво сподели минути след двубоя, за сайта на БФВолейбол volleyball.bg, Мирослава Паскова, която се включи отлично в четвъртия и петия гейм на срещата.

-Мирослава, имахме аванс от три точки в началото на тайбрека. Какво не ни достигна да спечелим?

-Може би не ни достигна късмет. Германия не е непреодолим отбор, а напротив, мисля че мачът можете да приключи много по-категорично в наша полза, но шанс. Следващият път повече.

-Следващият турнир от Световното Гран При е в Пуерто Рико. Там ще играете с домакините, Канада и Чехия. Какво очакваш от тези срещи?

-Надявам се на 3 победи от 3 мача. Най-добре!

-Публиката в Русе ви подкрепяше безрезервно три поредни дни.

-Абсолютно! Публиката тук е страхотна и се надявам навсякъде, където отидем да играем да получаваме такава подкрепа. Публиката ни дава изключителен заряд. Страшно много ни мотивира. Играем за нас, за националния отбор и за публиката!