Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:2

Поморие удари Несебър в контрола

Отборът на Поморие се наложи над Несебър в контролна среща с резултат 4:1. Несебър стартира по-силно и най-напред Валентин Йосков пропусна сам срещу вратаря, а след него същото направи и Симеон Баев. По-късно попадение на Йосков беше отменено заради засада. В последната минута Поморие вкара два гола. Ахмедов откри резултата, а отново той вкара за 2:0. В 75-ата минута Станислав Дрянов покачи на 3:0, а Кирил Георгиев от дузпа вкара за 4:0. Дузпа имаше и за Несебър, която беше вкарана от Даниел Стоянов в последните минути.