Септември (София) се измъчи, но победи Царско село (видео)

Отборът на Септември (София) постигна изключително трудна победа с 3:2 над Царско село. Новакът в Първа лига поведе в резултата с гол на Борис Галчев в 14-ата минута, когато се откъсна и остана сам срещу вратаря. Опитният халф показа класа и направи 1:0. В 34-ата минута Ишмаел Байду направи страхотен пропуск. При този резултат завърши първата част.

Второто полувреме започна отлично за Царско село. В 51-ата минута Красимир Илиев изравни резултата, след като изпълни отлично пряк свободен удар. В 70-ата минута Павел Петков направи пълен обрат. Крилото вкара с удар от дистанция. Осем минути по-късно Димитър Костадинов изравни, а секунди преди края на срещата отново Костадинов наказа груба грешка на отбраната на “царете” и донесе успеха на столичани.

Снимка: Марин Маринов, Sportal.bg