Balkan Grand Prix 6

Цървена звезда с победи над Ботев (Пд) и Славия

Децата на сръбския гранд Цървена звезда продължават без грешка на първия международен детски футболен турнир "Колония къп" в Кранево и Златни пясъци и вече трети ден имат само победи. На терена на "Спорт палас" при децата родени през 2004 година Звезда много трудно победи Ботев Пловдив С 1:0. Единствения гол в срещата отбеляза Лука Божкович от дузпа минути преди края на мача.

В другата възраст - родени през 2005 година Цървена звезда победи Славия София с 2:0, но особено през второто полувреме белите играха много силно. Така и обаче не успяха да вкарат гол.

В същата възраст в  първата среща за деня Борац Баня Лука победи с 2:0 децата  румънския гранд Стяуа.