Бразилия помете Австралия след гол в първата минута (видео)

Петкратният световен шампион Бразилия разгроми с 4:0 Австралия в приятелска среща в Мелбърн. Два гола за "Селесао" в отсъствието на получилия почивка Неймар реализира нападателят на Спорт Ресифе Диего Соуза (1, 90+3), а по веднъж точни бяха Тиаго Силва (62) и Тайсън (75).

Още преди да са изминали 60 секунди от началото на срещата Джулиано открадна топката след груба грешка на бранител на Австралия и подаде към Диего Соуза, който изведе "златистите" (в сини фланелки днес) напред в резултата.

В 62-ата минута защитникът Тиаго Силва с глава успя да реализира попадение след голямо разбъркване пред вратата на домакините. Четвърт част преди края Тайсън бе точен за 0:3 след фантастична атака на южноамериканците, а в последните секунди на мача Диего Соуза заби топката с глава във вратата след центриране от ъглов удар и оформи крайния резултат.

АВСТРАЛИЯ - БРАЗИЛИЯ 0:4
0:1 Диего Соуза (1)
0:2 Тиаго Силва (62)
0:3 Тайсон (75)
0:4 Диего Соуза (90+3)