Кметът на Монтана: Халал да им е Първа лига (видео)

Кметът на Монтана Златко Живков беше безкрайно недоволен след отпадането на тима във Втора лига. Монтана загуби с 1:2 от Септември в баража за влизане/оставане в Първа лига и от новия сезон ще се подвизава във втория ешелон.

"Пак гледахме номерата на Галчев. Скандално второ полувреме и слабо първо за нашия  отбор. Само 15 минути се игра футбол. През останалото време лежане и бавене на играта. Халал да име тази Първа лига, където ще играят през новия сезон.

Не е нормално цял сезон да нямаме домакински мач реално. Няколко мача загубихме без топката да е преминала голлинията. Над 300 000 лева загубихме от това, че не играхме у дома. В крайна сметка силите ни стигнаха дотук. Какво разследване за черно тото? Това е хвърляне на прах в очите.

Стягаме си базата и готвим отбор за Втора лига. Изпращаме тежка година, митарствахме нагоре надолу. Ние не сме сред държавните отбори и ни беше трудно, но всичко вече е минало", коментира Живков.