Юношите до 19 на Лудогорец разбиха Септември, 17-годишни бележат

Лудогорец U19 разгроми в Разград Септември (София) с 5:0 в мач от 28 кръг на първенството на Елитната юношеска група до 19 години. В двубоя взеха участие трима млади таланти от шампионската формация U17 на клуба – Тихомир Димитров, Георги Стоянов и Доминик Янков, като първите двама записаха името си сред голмайсторите. Момчетата на Юри Васев показаха за пореден път не само, че умеят да играят атакуващ и резултатен футбол, но и че повишават нивото си от мач на мач. През първото полувреме отборът на Септември имаше късмет да се оттегли на почивка само с два гола пасив. Точни за орлите бяха Тони Иванов и Тихомир Димитров, съответно в 15-ата и 26-ата минута. През второто полувреме картината на терена не се промени особено и Лудогорец заби още 3 попадения в мрежата на гостите. Техни автори станаха Цветослав Петров, Мартин Милков и Георги Стоянов, съответно в 47-ата, 50-ата и 73-ата минута.