Северозападна Трета лига: Севлиево - Академик (Свищов) 1:0

Пирин (Рз) взе местното дерби с Пирин (ГД)

Отборът на Пирин Разлог победи с 1:0 Пирин (Гоце Делчев) в среща от 31-ия кръг на Югозападната трета лига. За домакините това бе втора поредна победа за тази седмица, след като в сряда биха с 3:1 и Ботев Ихтиман.

Единствения гол в срещата вкара Джейхан Зайденов в 48-ата минута от дузпа. Тя бе отсъдена от международния рефер Ивайло Стоянов за нарушение срещу Димитър Стоев. Отборът от Разлог пропусна и още няколко положения. Гол на Кацимерски в 20-ата минута бе отменен, в края на първата част Христо Петров пропусна сам срещу вратаря, а в последните минути Йордан Йовчев удари и греда. В последните 20 минути гостите от Гоце Делчев се опитаха да понатиснат съперника си, но така и не стигнаха до  положение за гол.

В класирането и двата отбора имат по 39 точки, но неврокопчани са с по-добра голова разлика.