Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Литекс с очакван успех в Кнежа

Литекс затвърди лидерската си позиция в Северозападната Трета лига след 2:0 в Кнежа над местния Мизия. Двубоят бе от 25-ия кръг на първенството. Селекцията на Живко Желев доминираше през цялото време, но материализира превъзходството си едва в последната третина на мача. През първата част вратаря на домакините Васил Тодоров спаси четири голови ситуации. В 70-ата минута обаче съдията отсъди дузпа и Методи Костов я превърна в гол. След това домакините отпаднаха психически и физически. Пет минути по-късно интригата изчезна след далечен удар в горния ъгъл на Виктор Мицаков за 2:0. В оставащото време гостите пропуснаха още три положения.

снимка: pfclitex.com