ЦСКА 1948 премина през Георги Пеев и компания

Отборът на ЦСКА 1948 нямаше никакви проблеми при гостуването на втория Витоша (Бистрица) II, като записа поредната си победа в първенството на ОФГ София. "Червените", които си бяха гарантирали участие в баражите за Трета лига, спечелиха с 4:0. Двубоят бе преиграване на отложения 15-и кръг.

Момчетата на Валентин Илиев нямаха никакъв проблем с "бистришките тигри", като на почивката водеха с 2:0.  Спас Спасов даде аванс на лидера в 15-ата минута. Той засече центриране отляво, вратарят спаси, но при добавката нападателят прати топката в мрежата. Две минути преди края на първата част Христо Митев удвои след гол с глава, засичайки центриране от фаул.

Витоша Бистрица 2 - ЦСКА 1948 Калоян Стефанов увеличи преднината с удар отблизо в 52-ата минута, а Борислав Трендафилов оформи победата в 88-ата минута. Десет минути по-рано за червен картон бе изгонен играч на домакините, който посегна грозно да удари с лакът играч на "червените".

Витоша Бистрица 2 - ЦСКА 1948 В състава на Витоша (Бистрица) личаха имената на бившите национали Георги Пеев и Росен Кирилов, а атаката бе водена от бившия голмайстор на Славия Николай Божов. Играчите на Илиев имат 55 точки, докато "бистришките тигри" останаха с 39. Ветераните не се дадоха лесно на по-младите си съперници, но просто физически отстъпваха.