Иван Редовски на 36 години носи победа на Балкан

Отборът на Балкан Ботевград победи с 1:0 Сливнишки герой в среща от 27-ия кръг на Югозападната трета лига. Единствения и скъпоценен гол вкара играещия треньор на отбора от Ботевград Иван Редовски в края на първото полувреме от дузпа. И на 36 години бившия футболист на Славия, Марек, Пирин, Ботев Враца и куп отбори продължава да бъде важна фигура за отбора си. А трите точки за домакините са от огромно значение в борбата за оцеляване.

Преди почивката гостите имаха предимство и единствено отличните изяви на Емил Петров запазиха вратата му суха, дори стража спаси и дузпа.

В класирането Балкан e на 14-то място с актив от 26 точки, а Сливнишки герой е на 5-то място с 50 точки.

Югозападна Трета лига, сезон 2016/2017, 27-и кръг, 17:00 часа:

Чепинец (Велинград) - Рилски спортист (Самоков) 0:3
Струмска слава (Радомир) -  Септември (Симитли) 3:0
Свобода (Пещера) - Хебър (Пазарджик) 1:4
Марек (Дупница) - Миньор (Перник) 1:2
Беласица (Петрич) - Ботев (Ихтиман)  1:2
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Разлог) 2:3
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев) 2:0