Митко Рангелов не успя да спаси Коняспор от загуба

НационалътДимитър Рангелов влезе като резерва за своя Коняспор при загубата Газиантепспор с 1:2 в мач от 28-ия кръг на турската Суперлига. Нашият национал се появи на терена в 60-ата минута, когато замени Морике Фофана.

Еванс Кангва откри за гостите в 28-ата минута. Секунди преди почивката Ягош Вукович изравни от дузпа. В 52-ата обаче Мохамед Демир изведе Газиантепспор напред. Влизането на Рангелов обаче не промени резултата и така Коняспор остана на седмо място в класирането с 39 т.

Страхил Попов игра цял мач за своя Касъмпаша при гостуването на Карабюкспор, което завърши 0:0.

Другият българин в редиците на гостите – Васил Божиков, влезе като резерва в 38-ата минута на мястото на Оливер Вейденю. Касъмпаша е осми с 37 точки.