Вход / Регистрирай се

Бирмингам взе легендата Реднап за мениджър

Бирмингам взе легендата Реднап за мениджър

Бившият мениджър на Тотнъм Хари Реднап застана начело на отбора от Чемпиъншип - Бирмингам Сити, съобщиха от клуба. Реднап замени на поста италианеца Джанфранко Дзола, който вчера подаде оставка. Дзола пое поста през декември на мястото на уволнения Гари Роует, като отборът бе на 7-о място с добри позиции за атака на плейофите за промоция. Сега Сити е на 20-а позиция и е застрашен от изпадане в третото ниво Лига 1.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички