Септември с класическа победа над Чепинец

Отборът на Септември (Симитли) победи Чепинец (Велинград) с 3:0 в среща от 26-ия кръг на Югозападната трета лига. Домакините направиха куп пропуски, но все пак спечелиха с класика срещата.

А тя започна с отменен гол на Анатоли Лулейски. Домакините удариха и греда чрез Борислав Хазуров след половин час игра, той пропусна и сам срещу вратаря. И второто полувреме започна с отменен гол за домакините, след съмнителна засада. В 65-тата минута Гущеров пропусна, но само след минута Борислав Хазуров отклони топката и Стойко Иванов вкара първия гол в срещата за 1:0. Набързо домакините вкараха още два два гола, които бяха отбелязани от Хазуров и Андон Гущеров.

Със спечелените три точки срещу последния в класирането, отборът от Симитли остана на второто място в групата, на четири точки от лидера Струмска слава.