Алекс Колев с нов гол в Полша

Българският нападател Алекс Колев направи пореден силен мач в полската Лига 1. Младият стрелец бе с ключова роля за успеха на Стал (Миелец) с 4:0 като гост на Стомил. 24-годишният футболист вкара третия гол в срещата от 25-ия кръг на първенството.

Срещата започна перфектно за гостите от Миелец, като още в 13-ата минута Роберт Сулевски наказа стража на Стомил. Вторият гол падна в началото на втората част, когато звездата на гостите Кристоф Дрзазга заби поредния си гол, след асистенция на българина. В 67-ата минута дойде и моментът на Александър Колев, който направи резултата класически. В последните секунди на срещата Пьотр Марчиниеч вкара последното попадение в двубоя.

С този успех тимът на Алекс Колев вече заема десетата позиция в първенството. В следващия кръг Стал гостува на МКС Сандегжа.