Дерменджиев: Отправяхме удари, но срещу нас имаше отбор, който се противопоставя

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев поздрави играчите си за представянето им при домакинството на Левски, което завърши 0:0.

"Получи се двуостър мач. Започнахме припряно и направихме доста грешки при подаванията. През второто полувреме имахме предимство и ситуации. Доволен съм от отбора. Поздравявам футболистите! Опитваме се да играем футбол.

Излязохме припряни и направихме тези грешки. Футболистите знаят каква е разликата, но ние сме такъв отбор, че играем винаги за победа. Ударите към вратата трябваше да са малко по-точни. Отправяме удари, но срещу нас имаме отбор, който се противопоставя, нали така? През второто полувреме Левски се прибра, гледаше да не загуби. Като точкова разлика нищо не губим, но заради феновете искаме да печелим", каза Дерменджиев.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg