Венци Христов: Дано нямам повече травми

Нападателят на Нефтохимик Венцислав Христов изрази радост, че се завърна на терена с попадение. Голмайсторът бе точен за равенството 1:1 срещу Локомотив (Горна Оряховица). Той бе точен в 21-ата минута, но смята че равенството е напълно заслужено.

"Малко шанс не ни достигна да спечелим, особено през първото полувреме, когато имахме няколко чисти положения. Стояхме добре на терена, но стана равностоен мач, като равенството е закономерно.Вкарахме след чудесна контраатака, а също така от атаката, която тренираме. Радвам се, че завърших усилията на целия тим.Искам да благодаря на доктор Хубенов, който ме оперира, а също така и от лекарския щаб, който направи така, че да се върна възможно най-бързо на терена. Надявам се да нямам повече травми до края на сезона, тъй като след идването ми в Нефтохимик се събраха доста контузии. Старая се в тренировките, като се надявам да вкарам повече голове", коментира Христов.