Краснодар и ЦСКА (М) не се победиха, Миланов не игра (видео)

Отборите на Краснодар и ЦСКА (Москва) завършиха 1:1 в мача помежду си от 22-ия кръг на руската Премиер Лига. Фьодор Смолов изведе краснодарци напред в резултата в 58-ата минута от дузпа, но Понтус Вернблум изравни за "армейците" с попадение в 76-ата минута.

Българският халф Георги Миланов, който все още се възстановява от травма, не беше в групата на столичани за двубоя.

След това равенство "армейците" са втори в класирането с 43 точки. Със същия актив е и Зенит, а лидер е Спартак (Москва) с 51 точки. Краснодар е четвърти с 35 точки.

Мачовете от руското първенство може да гледате в каналите на "Мтел Спорт".