Кариана разби Ювентус и оглави Северозапада

Очаквана победа записа у дома Карияна (Ерден) над слабака Ювентус (Малчика). Двубоят бе от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Интригата беше с колко ще бият домакините. Седемте безответни гола най-малкото с което се отърваха гостите. Първото полувреме приключи 2:0 след попадения на Борислав Боянов и Евгени Игнатов. След почивката почти всяка атака на Кариана всяваше паника у съперника. Румен Рангелов, Петър Димитров, пак Игнатов и на два пъти Боянов оформиха „седмицата“. Веднъж и гредата помогна на гостите. Така ерденци се изкачиха на първото място преди утрешните мачове от кръга.