Швайнщайгер с блестящ дебют за Чикаго Файър (видео + галерия)

Бившият германски национал Бастиан Швайнщайгер дебютира за новия си клуб Чикаго Файър с гол при домакинското равенство 2:2 с тима на Монреал Импакт. 32-годишният халф се разписа в 17-ата минута, когато засече с глава центриране. Другите три гола в срещата паднаха в заключителните 30 минути. Матео Манкосу изравни резултата в 61-вата минута, а в 90-ата Жан Балу направи обрата пълен.

В заключителните секунди на срещата обаче домакините от Чикаго стигнаха до равенството с точно попадение на аржентинеца Луис Солиняк.
Швайнщайгер дебютира с гол за Чикаго Файър Швайнщайгер дебютира с гол за Чикаго Файър
Снимки: Getty Images/Guliver

ФОТОГАЛЕРИЯ от дебюта на Бастиан Швайнщайгер за Чикаго Файър ТУК!!!